Jdi na obsah Jdi na menu

Pokud od nás očekáváte odpověď na Váš e-mail, prosím nezapomeňte na sebe udávat kontakt !! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ilona Špuláková - Poptávka štěňátka

12. 10. 2020 10:12

Dobrý den,
dočetla jsem se na Vašich stránkách, že na jaro 2021 plánujete štěňátka.. Přijímáte už (nebo ještě?) předběžné rezervace? Jsme z Berouna.
Děkuji.
kontakt: ilona.ig@seznam.cz

Žaneta - Bígl

29. 5. 2019 22:15

Dobrý den přeji, chtěla bych se optat na štěňátko fenečku, kdy muže být k odběru a samozřejmě i cena.?
Předem moc děkuji a s pozdravem
Ž. Novotná
zani.zizalka@seznam.cz

Hedvika Požárová - Bigl štěně bicolor

22. 4. 2019 11:01

Dobrý den, měla bych zájem o bigla štěně kluka bicolor. Dlouho scháníme a nemúžeme najít prosím za odpověd.

Gabča :-) - Bíglí Vánoce

14. 12. 2018 22:10

Ahoj Jani a Tome, moc pozdravujte letošní účastníky bíglích vánoc. Letos mi nějak není souzeno se zúčastnit. Loňský vánoční sraz jsem zvládla 17 dní po té co mě ze dne na den navždy opustila naše milovaná Effi. Ale pořád ji tu vidím před sebou....

Pamatuju si nesčetně příhod s našima vašima bíglošama. Nejsilnější, když jsme "oplakali" Bonču, když se v zimě ztratila a ona potvora byla schovaná u dřevníku a nic jí nebylo....

Byla jsem u prvního srazu před deseti lety, téměř u všech srazů následujících. Vždy se sešla výborná parta lidiček - zejména díky vaší chovatelské stanici - je to tak ať chceš nebo ne, když někdo dělá něco dobře a srdíčkem tak se to vždy ukáže. Vzpomínám si jak jsem na srazíky jezdila postupně s jedním vaším štěňátkem, se dvěma, dítětem a dvěma psy, dvěma dětmi a dvěma psy.... Bohužel osud nás na určitý čas někdy nasměřuje trošku jinam.... V neděli budu mít na srazíku své dva malé dvojnožce a jednoho čtyřnožce. Doufám, že předají dárečky v pořádku. Krásné Vánoce a mooooooc bíglíků na srazu přeje Gabča od Boníka a Effinky.

Jana - Re: Bíglí Vánoce

15. 12. 2018 9:25

Ahoj Gábi, moc děkujeme za krásný komentář. Všechny pozdravovat budeme....
Nás letos také postihla bolestivá ztráta, však víš... Naše milovaná Kami je tu s námi v našich srdcích pořád. Třeba si časem pořídíš od nás zase bíglí kamarádku a všechno bude zase úplně jinak...
Přejeme krásné, pohodové a klidné svátky!!

Soňa & Dixinka - Vítáme vrh P

16. 3. 2018 18:56

Milá Mášenko a paničko, máte moc krásnou "partu malých bíglošků" ! Moc pozdravuje teta, která se vyzná v mládeži

Daniel Sloup - Štěně - fenka

13. 3. 2018 12:30

Dobrý den,

rádi bychom si u Vás, pokud je to možné, zarezervovali fenečku od Vaší fenky Máši, nejraději takovou, která nebude přirozeným vůdcem smečky. -)

Děkuji a zdravím

Daniel
dan.slo@seznam.cz

Eva Schneeweissová - Štěně

8. 3. 2018 11:39

Dobrý den,našla jsem že v březnu očekáváte štěňátka.Kdy zhruba budou k odběru a jestli by se dali zarezervovat?Děkuji předem za odpověď

evas.schne@gmail.com

Přemek Junk - dotaz

17. 1. 2018 8:23

Dobrý večer,
Jmenuji se Přemysl Junk a žiji s mamkou v rodinném domku se zahradou. Dlouho přemýšlíme o nějakém psíkovi a napadlo nás,že středně velké plemeno bohatě stačí ;-).Hodně jsem o psech četl a myslím,že bígl by byl ideální .Rád si zaběhám a s bíglem by to bylo ještě lepší.Zaujaly nás Vaše stránky,a tak jsme se rozhodli. Všimli jsme si ,že Vaše fenka Máša bude mít v březnu štěňata, což by mohlo znamenat , že by pejsci byli k odběru zhruba v květnu? To je pro mě nejlepší, budu mít volno ,a tak bych se o něj mohl hodně starat.Samozřejmě se o něj budu starat i zbytek roku ale říká se,že začátky jsou nejtěžší,proto bych si ho rád odebral v tuto dobu.Byl bych moc rád, kdyby jste mě informovali kolikátý jsem čekatel a také kolik bude takový pes stát .Děkuji Přemek ( se souhlasem mamky).

PS: psa by jsme zajistili finančně i psychicky
h.junkova@seznam.cz

Tihlaříková - Štěnátko

13. 1. 2018 20:41

Dobrý den, odešel nám náš pejsek bígl, který trpěl nevyléčitelnou nemocí. Jsme z toho všichni moc smutný , protože to byl po dlouhá léta náš věrný kamarád. Bydlíme ve vesničce u lesa a chybí nám někdo, kdo by nás na procházkách doprovázel .Chtěla bych se touto cestou informovat u vás, zda nebudete mít na prodej štěnátko-pejska.Děkuji moc.
S pozdravem
Tihlaříkova, kontakt: ket.2011@seznam.cz

Zuzana Lacková - Štěňátko

30. 3. 2017 9:59

Dobrý den,
máme šestiletou moc hodnou a veselou fenku bígla. Je čistokrevná, ale bez papírů. Chtěli bychom jí pořídit kamarádku. Bydlíme v rodinném domku s velkou zahradou a Majla bydlí s náma doma. Pokud by byli štěňátka, mohli by jste nás informovat? Moc děkuji. Přeji hezký den. Zuzana Lacková (lackova.z@volny.cz)

Miroslav Mlátilík - RÁD KOUPÍM ŠTĚNĚ

6. 3. 2017 16:42

Vážená paní Kroutilová,
rád bych od Vás koupil štěňátko Bígla, které plánujete nyní na začátku roku 2017. Máme RD na Jižní Moravě s větší zahradou a bydlíme u Ždánického lesa.
Děkuji za zprávu. Miroslav Mlátilík, Lovčice 107, 69639 Lovčice u Kyjova. Tel: 606 822 610, email: mir.mlatilik@tiscali.cz

jakub - jmena

3. 1. 2017 17:39

muj email kubapsn4@seznam.cz

jakub - jmena

3. 1. 2017 17:38

dobrý den, zajímalo by mě jaká jména plánujete? děkuji Šilhavý

Zlata - blahopřání

27. 6. 2016 10:20

Ahoj Mášenko,
k Tvým 1 narozeninám ti přejeme hodně psích radostí, hodně dobrot,
a děkujeme za lumpárny, které provádíš se svým bráchou Matesem.
Ať máš pěkný den.
Přeje Mates se svou rodinou

Geronimo a jeho smečka - pozdrav od taťky

3. 5. 2016 17:56

Taťka Geronimo a jeho smečka posílají pac a pusu na čumáček svým potomkům :) Přejeme, aby jste si vy "Náčelníci" užili spoustu bíglích lumpáren a uměli se taky pěkně pomazlit se svými novými pánečky stejně tak, jak to dělám já :)

Eva J. - podzimní štěňátka?

21. 4. 2016 16:55

Hezký den,
doděláváme ploty u domečku a potřebujeme, aby se u nás mělo štěňátko dobře a vše bylo nachystané. Do června časově bohužel nezvládneme... Zajímalo by mne, jestli nějaká fena nebude mít štěňata později, aby byl odběr možný začátkem září. Upřednostňovali bychom fenečku. Můžete mi orientačně napsat i cenu?

Děkuji za odpověď. Eva Juříková

mail: evinajurikova@seznam.cz

Zlata - Matyas

11. 11. 2015 9:00

Ahoj Na Hůrce, děkujeme za našeho mazlíka, radost po baráku,
Je báječný, chytrý, hezký, ale hryže.
Mějte pěkné dny a Máše přejeme brzké uzdravení.

DIXI - Gratulace !!!

20. 5. 2015 6:49

Dcera Dixi Z Hájenky Hůrka gratuluje své mamince Quikki Tergy ke kulatinám :) Kikino, přejeme Ti hlavně zdraví, perfektní bíglíkovskou kondičku a hlavně stále takový apeptit, jaký máš :)
S pozdravem Dixinka a panička

CHS Z Hájenky Hůrka - Re: Gratulace !!!

22. 5. 2015 15:23

Kiki Dixince moc děkuje za přání :)
Kikina je takový náš mimozemšťan :) ....stále spokojeně vrtí ocáskem :) když štěká, tak nadskakuje předníma nohama a zvedá hlavu k oblakům :) sama si chodí na procházky, ale brzinko zase šťastně přiběhne zpět domů :)....prostě si spokojeně užívá života :) Máme ji moc rádi!